Podpora prodeje

Stále rozmanitější požadavky bytových architektů a designérů nábytku a zejména vysoká estetická vyspělost jejich zákazníků kladou stále vyšší nároky na dostupnost široké odstínové škály barev, lazur a mořidel. Polotransparentní nátěrové systémy firmy ASTRA Vernici, s. r. l. jsou založeny na uplatnění velmi malého počtu základních tónovacích past. Mořidla jsou tónována bivalentními barvivy, tónování olejů, vosků a venkovních silnovrstvých lazur je založeno na kombinaci superjemných světlostálých pigmentů.

Naše obchodní koncepce klade velký důraz na budování silných autorizovaných zastoupení s pokud možno co nejširším spektrem provozovaných tónovacích systémů. Proto jsme pro naše obchodní partnery, kteří rozvíjejí obchodní činnost v daném regionu připravili několik tónovacích zařízení, která přinášejí jistotu, že požadovaný "odstínový záměr" budou moci vždy pohotově relizovat.

Dostatečné množství stabilních i přenosných vzorkovnic naše firma zajišťuje jejich vlastním vývojem a výrobou. O jejich kvalitě svědčí i fakt, že jsou vyráběny i pro další evropské výrobce průmyslových nátěrových hmot na dřevo.